Hallitus 2019-2020

Jaakko A. Ojala, puheenjohtaja
Aidasmäentie 37 B, 00650 Helsinki
ojalajaa@saunalahti.fi
040-743 7971

Antero Tala, varapuheenjohtaja,
yrittäjien yhdyshenkilö,
toimitusneuvosto
sekä ilmoitusvastaava
puh. 09-8881705 ,0400 866002
antero.tala@kolumbus.fi

Helena Pyhälahti-Räisänen, sihteeri
Räisäläntie 32 C, 02140 Espoo
puh. 050 5960047
helena.pyhalahti-raisanen@kolumbus.fi

Suvi Lahdenmäki, Plari-lehden
päätoimittaja, toimitusneuvosto
puh. 050 3385304
suvi.lahdenmaki@gmail.com

Anita Molin, järjestelytoimikunta
(tarjoilu kokouksissa)
anita.molin.hki@gmail.com
puh. 040 7527222.

Henrik Lamberg, kulttuuri- ja musiikkivastaava
sekä ohjelmatoimikunta
puh. 0400 418869
henkkala@gmail.com

Tarmo Ojaluoma, verkkosivujen
ylläpito ja jäsenrekisterin
yhdyshenkilö, toimitusneuvosto
Helsingintie 2 E 29, 02700 Kauniainen
puh. 040 5553303 09-5053039
tarmo.ojaluoma@gmail.com

Vilho Korkeamäki, yrittäjien
yhdyshenkilö
040 545 8022
vilho.korkeamaki@kolumbus.fi

Ritva Viitamäki, järjestelytoimikunta
(pitopalvelu, tilavaraus), sekä
pinssien ja adressien myynti
puh. 040 9118568
ritva.viitamaki@suomi24.fi

Keijo Kiviluoma, ohjelmatoimikunta
keijo.kiviluoma@kolumbus.fi
050-5967 431

Elina Tikkala, ohjelmatoimikunta,
toimitusneuvosto, tiedotusvastaava
elina.helsinki22@gmail.com
050 402 8930

Hilkka Kotkamaa, toimitusneuvosto,
FB-vastaava
hilkkakotkamaa@hotmail.com
040-540 5224

Raija Kallio, Kirjanpito ja rahastonhoito
puh. 040 7180410
raija.kallio@icloud.com

Sauli Ahopelto, ohjelmatoimikunta
sauliahopelto@gmail.com
0500 – 824936

Juho Peura, Helsingin yliopiston
Etelä-Pohjalaisen Osakunnan edustaja

Heikki Latvatalo, Yhdistyksen jäsenrekisteri
ja verkkosivut ylläpito
Kylänpääntie 50
61450 Kylänpää
puh. 040 545 7410
heikki.latvatalo@gmail.com

Jäsenrekisterin varahenkilö
Martti Nurmela